Yaşam

Zeynep Bastık’tan Boğaz’da muhteşem gece

İSTANBUL (İGFA) –Şarkıları dillere destan olan ve son teklisi ‘Eyvah’ gündemden düşmeyen Zeynep Bastık, Polat Yağcı’nın Poll Production tarafından organize edilen Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde dün konser verdi.

Başarılı sanatçı, 90’ların unutulmaz müziklerinden Serdar Ortaç klasiklerine, akustikten rap performansına uzanan renkli repertuarıyla hayranlarına süper bir gece yaşattı.

Sudi Etuz’un tasarladığı kıyafetiyle göz kamaştıran Zeynep Bastık, konserine “Seni Seviyorum” müziğiyle başladı. “Ara”, “Marlon Brando” ve “Her Yerde Sen” gibi hit parçaları tüm dinleyiciler bir ağızdan seslendirdi. 90 dakika sahnede kalan Zeynep Bastık, son teklisi “Eyvah” ile coşkulu bir atmosfer yarattı. Gecenin başında heyecanlandığını belirten Bastık, “Elim ayaklarım titriyor. Umarım birkaç şarkıdan sonra geçer. Bu kalabalık çok güzel…” Sözlerinin ardından alkışlandı.

Uzun süre konuşulacak bu gecede Zeynep Bastık’ın arkadaşları Murat Boz, Defne Samyeli, Dave Telkıvıran onu yalnız bırakmadı. Önden arkadaşlarını dinleyerek doyasıya dans ettiler.

salpazari-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu